CHATA BERNARDÍN
Nová turistická útulňa, 775 m.n.m.

Turistická útulňa chaty Bernardín sa nachádza v tesnej blízkosti hornej stanice lanovej dráhy, v nadmorskej výške 775 metrov nad morom. Všetkým návštevníkom ponúka celoročne možnosť príjemného posedenia s nádherným výhľadom, občerstvenie a nezameniteľnú horskú atmosféru. Návštevníci sa dozvedia viac z histórie ale aj súčasnosti lyžiarskeho strediska a pre technických nadšencov máme pripravené mnohé materiály týkajúce sa unikátnej nastaršej lanovky na Slovensku.

V prípade zlého počasia alebo chuti prežiť nezameniteľnú noc na horách ponúkame možnosť prenocovania v štvorposteľovej izbe alebo dobrodružnú noc v priestoroch veľkokapacitnej nocľahárne. Taktiež je dovolené stanovanie v blízkosti objektu.

Pre skupiny aj jednotlivcov ponúkame možnosti usporiadať oslavy, teambuildingové akcie či príjemné posedenia v kruhu rodiny. V prípade požiadavky radi pripravíme guľáš, špeciality na grile či iné dobroty od hladu aj smädu. Stála ponuka jedál, alko aj nealko nápojov a doplnkového sortimentu je samozrejmosťou. K dispozícii je aj ohnisko a posedenie, ktoré je vhodné aj na individuálnu opekačku nezávisle od chaty.


Vaše objednávky a akékoľvek otázky radi uvítame telefonicky aj e-mailom. Viac v sekcii “kontakt”.

34520140216_193140